суббота

17 августа

2019 г.

Сообщить новость

24-Nov-2014 ..... 11:40 .....

«Южная правда», № 140 (23310) .....

ЧЕЛОВЕК (статья)

Знаєте, яким вiн хлопцем був..

Він як справжній чоловік поклав своє життя, боронячи рідну землю, захищаючи близьких йому людей. І помер смертю хоробрих, бо по-іншому не міг. Йому було всього 25.
Максим Олегович Сенкевич народився 20 лютого 1989 року у с. Лиса Гора Первомайського району Миколаївської області. У 1995 році вступив до 1-го класу Лисогірської школи № 2, а в 1996 перевівся до Лисогірської школи-інтернату, де закінчив чотири класи.
З 5-го по 8-й клас навчався у ЗОШ с. Окільське Сокільського району Львівської області.
У 2005 році переїхав до с. Чаусове-2 Первомайського району, де провчився рік, середню школу закінчив у с. Чаусове-1.
2007 - 2012 рр. - навчання в Інституті історії та права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (спеціальність «Історія. Спеціалізація: правознавство»). За період навчання Максим зарекомендував себе сумлінним, відповідальним, старанним в освоєнні навчальних дисциплін, був завжди готовий прийти на допомогу товаришам. Постійно брав участь у спортивних змаганнях, що проводились в інституті, допомагав у благоустрої структурного підрозділу університету. Виявляв зацікавленість до різних періодів вітчизняної та всесвітньої історії, долучався до круглих столів та науково-практичних семінарів з актуальних проблем сьогодення. Лише теплі думки проминають, коли викладачі та однокурсники згадують хлопця..
Паралельно із здобуттям фаху історика, вчителя історії та основ правознавства Максим проходив навчання на кафедрі військової підготовки, яку успішно закінчив у званні молодшого лейтенанта.
З 22 лютого 2012 по 20 травня 2014 року працював молодшим інспектором II-ї категорії відділу режиму та охорони Миколаївського слідчого ізолятора у званні молодшого сержанта внутрішньої служби.
Максим був сімейною людиною, турбувався за долю рідних, близьких, товаришів, тому, коли почались сумнозвісні події на сході нашої держави, він просто не міг залишитись осторонь. У зоні АТО молодий офіцер виконував свій військовий обов'язок у складі 28-ї окремої механізованої бригади (смт Чорноморське, Одеська обл.)
10 листопада 2014 року Максим загинув під час запеклого бою біля населеного пункту Березове Мар'їнського району Донецької області.
Усе життя молодої сповненої сил та енергії людини вмістилось у невелику кількість рядків, але це було життя справжнього патріота своєї країни, справжнього чоловіка та дуже хорошої людини.
Професорсько-викладацький склад, співробітники та студенти навчально-наукового Інституту історії, політології та права висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Максима. Істфаківська родина втратила одного з кращих своїх вихованців.
Сумуємо, маємо пам'ятати про Максима і зробити усе для того, аби його загибель та смерті сотень патріотів не були марними..
Світла пам'ять…
Викладачі та співробітники, студенти навчально-наукового Інституту Історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Викладачі та співробітники, студенти навчально-наукового Інституту Історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.