субота

27 червня

2026 р.

Надіслати новину

15 червня/ 20:57/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

Помста через випас худоби: на Миколаївщині чоловік підпалив авто сусідів

Інф.

Screenshot 16

На Первомайщині звичайна побутова сварка між сусідами завершилася підпалом автомобіля. Поліцейські затримали 37-річного чоловіка, якого підозрюють в умисному пошкодженні майна. Тепер йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Більше новин читайте тут: up.mk.ua/ukwww.facebook.com/upravda,  t.me/upravda

Інцидент стався вночі 14 червня в одному із селищ Мигіївської громади. До поліції звернулася 55-річна жінка, яка повідомила, що на території її домоволодіння загорівся автомобіль ЗАЗ-1102.

На місце події прибули рятувальники, які ліквідували пожежу, а слідчо-оперативна група поліції розпочала з'ясовувати обставини події. Правоохоронці вилучили фрагменти горіння та пластикову пляшку із залишками легкозаймистої речовини, які направили на експертне дослідження.

Під час проведення першочергових слідчих дій поліцейські встановили особу ймовірного палія. Ним виявився 37-річний сусід потерпілої.

Як з’ясувалося, напередодні між чоловіком та сином власниці автомобіля виник конфлікт через випас худоби. Образившись після сварки, чоловік вирішив помститися.

За версією слідства, вночі він проник на подвір’я сусідів, облив бензином колесо легковика та підпалив його. Вогонь швидко охопив автомобіль, завдавши власникам значних збитків.

Слідчі затримали чоловіка у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Нині йому готують повідомлення про підозру в умисному пошкодженні майна шляхом підпалу.

Правоохоронці продовжують досудове розслідування та встановлюють усі обставини події.

реклама

Південна правда 235