субота

27 червня

2026 р.

Надіслати новину

17 червня/ 23:21/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

У Миколаєві підлітків упіймали на гарячому під час небезпечної поїздки на драбині тролейбуса (відео)

675487954

У Миколаєві двоє юнаків влаштували небезпечний заїзд, зачепившись за зовнішню технологічну драбину тролейбуса під час його руху міським маршрутом, що мало потенційну загрозу для їхнього життя та здоров'я прямо на початку літнього відпочинку. Про це повідомляється на офіційній сторінці КП «Миколаївелектротранс» у Telegram.

Попри масштабні превентивні заходи та роз'яснювальні кампанії щодо правил безпечної поведінки на пасажирському транспорті, які комунальне підприємство проводило в закладах освіти напередодні шкільних канікул, у місті знову зафіксували черговий випадок так званого «зачепінгу». Представники профільного муніципального підприємства закликали пасажирів та молодь пам’ятати, що міський електротранспорт — це зони підвищеної відповідальності, а не спортивні майданчики чи безкоштовні екстремальні атракціони.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал  - Facebook  - Instagram.

реклама

Південна правда 235