понеділок

22 червня

2026 р.

Надіслати новину

19 червня/ 21:22/ / УКРАЇНА

Києво-Печерська лавра частково відновила свою роботу після удару рашистів

Інф.

Screenshot 213

З п'ятниці, 19 червня, Національний заповідник "Києво-Печерська лавра" частково відновив роботу для відвідувачів після російського обстрілу 15 червня. Зокрема, знову проводяться групові екскурсії за попереднім записом. А у Трапезному храмі відбулося вечірнє богослужіння.

Про це повідомляє Суспільне.

Наразі для відвідувачів доступні Ближні печери, Велика лаврська дзвіниця, Церква Спаса на Берестові, Трапезна церква та музейні виставки.

На час проведення відновлювальних робіт в Успенському соборі богослужіння звершуватимуться у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських згідно з чинним розкладом.

Києво-Печерська лавра частково відновила свою роботу
Віряни на вечірній службі у Трапезній церкві. Київ, 19 червня 2026 року. Суспільне Новини/Ліля Гончарук

"Після чергової російської атаки, яка відбулася 15 червня, коли постраждав Успенський собор, декілька днів було обмеження території Верхньої лаври задля безпеки наших людей. [...] У співпраці в Національним заповідником, Міністерством культури нам вдалося відновити доступ до території Верхньої лаври. Звісно, що Успенський собор буде обмеженим, а от Трапезний храм відновлює богослужіння", — розповів Суспільному Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври ПЦУ владика Авраамій.

Більше новин читайте тут: up.mk.ua/ukwww.facebook.com/upravda,  t.me/upravda

 

реклама

Південна правда