понеділок

22 червня

2026 р.

Надіслати новину

20 червня/ 15:14/ / УКРАЇНА

Сили оборони підірвали автомобільний міст у Генічеську

65434554365

У ніч на 20 червня підрозділи Сил оборони України завдали удару по автомобільному мосту через Генічеську протоку поблизу Генічеська на тимчасово окупованій території Херсонської області.

Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Також українські військові уразили російський зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С", який перебував у районі села Долинське Запорізької області.

Крім того, протягом п'ятниці Сили оборони здійснили удари по пунктах управління безпілотними літальними апаратами російських військ. Цілі були розташовані поблизу Соледара на Донеччині, Грозового у Запорізькій області та Теребрено в Бєлгородській області РФ.

У Генштабі зазначають, що такі операції спрямовані на послаблення можливостей противника щодо ведення розвідки, координації ударів та забезпечення логістики на тимчасово окупованих територіях і в прикордонних районах Росії.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал  - Facebook  - Instagram.

реклама

Південна правда