понеділок

22 червня

2026 р.

Надіслати новину

21 червня/ 20:15/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

Кібербатл для молоді Миколаївщини: шість команд зійшлися у комп'ютерному клубі «Royal Cyber Arena»

675465654

У форматі командного кібербатлу CTF (Capture the Flag) відбувся тренінг-практикум «Молодь за безпечне цифрове майбутнє», спрямований на розвиток кібербезпеки регіону. Про подію, що пройшла 21 червня 2026 року, повідомили в офіційному Telegram-каналі Миколаївщина Цифрова / ОВА, зазначивши, що Миколаївщина прокачує цифрову стійкість.

Під час заходу учасники вирішували практичні завдання, шукали нестандартні рішення та перевіряли свої навички у командному протистоянні. Загалом до змагань долучилися 30 учасників, які сформували шість команд: «404 Brain not Found», «BARRACUDA», «Костяшки», «КіберБльобікі», «PAYLOAD» та «Signalmen». Практичні виклики для команд охоплювали шість технологічних напрямів, серед яких: Web, Crypto, OSINT, AI, Network Security та Forensics.

Платформу для реальних кібервикликів надав кіберполігон Unite Range за підтримки технічного партнера Cyber Unit. Організацію заходу забезпечили завдяки партнерству з ПРООН та Урядом Данії, Федерацією технологічного спорту в Миколаївській області, Управлінням Служби безпеки України в Миколаївській області, Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, а також АТ КБ «ПриватБанк». Майданчиком для проведення кібербатлу став комп’ютерний клуб «Royal Cyber Arena».

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал  - Facebook  - Instagram.

реклама

Південна правда