22 червня/ 01:09/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
Командування 19-го Миколаївського полку НГУ передало державні нагороди родинам загиблих гвардійців
Командування 19-го Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України передало державні нагороди родинам загиблих гвардійців. Про це стало відомо з офіційної публікації 19-го Миколаївського полку НГУ.
Державні відзнаки присвоєні згідно з Указом Президента України за особисту мужність, виявлену під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також за самовіддане служіння українському народові. Орденами «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджені лейтенант Дмитро Охват, сержант Юрій Карабут, молодші сержанти Максим Гурбан, Олександр Кучеренко та Сергій Тіщенко, старші солдати Олександр Войцеха і Дмитро Жук, а також солдати Олексій Малежик, Максим Радчук, Вадим Самонов та Геннадій Тіменський.
Під час передачі орденів підполковник Дмитро Мартишко зазначив: «Жодні слова не замінять чоловіка, сина, брата. Вони герої, які загинули за незалежну державу, за мирне, вільне та безпечне майбутнє всіх українців. Ця нагорода визнає не тільки їх відвагу на полі бою, але й безкорисність та відданість своїй країні».