22 червня/ 03:07/ / СВІТ
У Криму екстрено вводять графіки відключення світла
У тимчасово окупованому Криму запроваджують графіки обмеження режиму споживання електроенергії. Це може бути пов’язано з атаками на критичну інфраструктуру.
Про це повідомляє окупаційна енергокомпанія Криму "Крымэнергоинформ".
Як заявили в компанії, через пошкодження електричних мереж були частково знеструмлені північно-західний, центральний та південнобережний енергорайони. Наразі на об'єктах тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Згодом представники окупаційної структури уточнили, що через "аварії" на півострові вводяться графіки обмежень.
Інформацію про відключення світла обіцяють розміщувати на сторінках окупаційних адміністрацій та муніципалітетів, а також на сайті компанії.