понеділок

22 червня

2026 р.

Надіслати новину

22 червня/ 03:07/ / СВІТ

У Криму екстрено вводять графіки відключення світла

546743554634

У тимчасово окупованому Криму запроваджують графіки обмеження режиму споживання електроенергії. Це може бути пов’язано з атаками на критичну інфраструктуру. 

Про це повідомляє окупаційна енергокомпанія Криму "Крымэнергоинформ".

Як заявили в компанії, через пошкодження електричних мереж були частково знеструмлені північно-західний, центральний та південнобережний енергорайони. Наразі на об'єктах тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Згодом представники окупаційної структури уточнили, що через "аварії" на півострові вводяться графіки обмежень.

Інформацію про відключення світла обіцяють розміщувати на сторінках окупаційних адміністрацій та муніципалітетів, а також на сайті компанії.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал  - Facebook  - Instagram.

реклама

Південна правда