22 червня/ 07:35/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
Спортсмени Миколаївщини здобули нагороди Всеукраїнського турніру «Олімпійські надії»
Інф.
У суботу, 20 червня, у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед кадетів U-17 «Олімпійські надії» на призи олімпійського чемпіона Жана Беленюка.
Про це повідомляє Миколаївська ОВА.
Змагання стали відбірковим етапом до формування національної збірної команди України для участі в чемпіонаті світу U-17.
У турнірі взяли участь 210 борців з різних регіонів України, які змагалися у десяти вагових категоріях.
Представники Миколаївської області продемонстрували високий рівень підготовки та здобули призові місця.
Тимур Магеррамов (МОККДЮСШ №1) став переможцем турніру у ваговій категорії до 48 кг та виборов право представляти Україну на чемпіонаті світу.
Владислав Величко (МО ШВСМ, м. Південноукраїнськ) здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 71 кг.
За крок до медалей зупинилися Марк Яцюк (4 місце) та Володимир Зикін (5 місце).
Миколаївська обласна військова адміністрація вітає наших спортсменів та їхніх наставників! Бажаємо подальших успіхів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях!

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
https://t.me/upravda - Телеграм-канал;
https://www.facebook.com/upravda - Facebook;
https://www.instagram.com/yuzhka_newspaper/ - Instagram/