понеділок

22 червня

2026 р.

Надіслати новину

22 червня/ 09:30/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

Драйв, сила та яскраві емоції: у Миколаєві відбувся турнір зі стрітболу

Інф.

3234 n

У Миколаєві прямо в середмісті відбувся турнір зі стрітболу. Він зібрав 22 команди та близько 80 молодих учасників.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Спортивний захід організувала адміністрація Центрального району спільно з управлінням фізичної культури та спорту.

Під час заходу міський голова Олександр Сєнкевич подякував українським захисникам за можливість жити та проводити такі спортивні події у рідному місті попри виклики війни.

За словами мера, проведення таких заходів просто неба має важливе значення не лише для спортсменів, а й для всього міста. Адже вони популяризують здоровий спосіб життя та заряджають енергією не лише спортсменів, а й випадкових перехожих, які стали свідками змагань під час прогулянки середмістям у цей літній день.

«Для міської влади важливо розвивати масовий спорт, щоб якомога більше людей вели здоровий та активний спосіб життя. Упевнений, це сприятиме вихованню майбутніх чемпіонів, якими пишатиметься вся країна», — підкреслив мер Миколаєва.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:

https://t.me/upravda - Телеграм-канал;

https://www.facebook.com/upravda - Facebook;

https://www.instagram.com/yuzhka_newspaper/ - Instagram/

реклама

Південна правда