22 червня/ 09:30/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
Драйв, сила та яскраві емоції: у Миколаєві відбувся турнір зі стрітболу
Інф.
У Миколаєві прямо в середмісті відбувся турнір зі стрітболу. Він зібрав 22 команди та близько 80 молодих учасників.
Про це повідомляє Миколаївська міська рада.
Спортивний захід організувала адміністрація Центрального району спільно з управлінням фізичної культури та спорту.
Під час заходу міський голова Олександр Сєнкевич подякував українським захисникам за можливість жити та проводити такі спортивні події у рідному місті попри виклики війни.
За словами мера, проведення таких заходів просто неба має важливе значення не лише для спортсменів, а й для всього міста. Адже вони популяризують здоровий спосіб життя та заряджають енергією не лише спортсменів, а й випадкових перехожих, які стали свідками змагань під час прогулянки середмістям у цей літній день.
«Для міської влади важливо розвивати масовий спорт, щоб якомога більше людей вели здоровий та активний спосіб життя. Упевнений, це сприятиме вихованню майбутніх чемпіонів, якими пишатиметься вся країна», — підкреслив мер Миколаєва.




Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
https://t.me/upravda - Телеграм-канал;
https://www.facebook.com/upravda - Facebook;
https://www.instagram.com/yuzhka_newspaper/ - Instagram/