22 червня/ 17:03/ / СВІТ
У Воронежі ракети зруйнували оборонний завод
Інф.
Українські військові завдали ракетного удару по оборонному заводу у російському Воронежі.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, 22 червня.
Вказано, що для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування.
"Дане підприємство є критично важливим елементом російського військово-промислового комплексу. Воно виготовляє електроніку, що використовується в російських ракетах, зокрема, для ОТРК Іскандер", – йдеться у повідомленні.
Також, у рамках кооперації, завод здійснює виробництво та постачання електронної компонентної бази для російського ракетного озброєння та систем ППО. Зокрема:
транзисторних збірок та матриць для блоків крилатих ракет Х-101;
напівпровідникових матриць для бортових цифрових обчислювальних машин БЦОМ Заря-61М у складі крилатих ракет 9М727 ОТРК Іскандер-К;
діодів та транзисторних збірок для телевізійних каналів бойових машин ЗРГК Панцирь-С1.
"Продукція цього заводу безпосередньо використовується ворогом для виготовлення високоточної керованої зброї, якою російські окупанти завдають ударів по території України та вбивають мирних жителів. Знищення потужностей об'єкта значно погіршить здатність росії виробляти нові ракети", – додали в Генштабі.
Тим часом моніторингові канали інформують, що під ракетний удар потрапив Воронезький завод напівпровідникових виробів Сборка (ВЗНВ-С).
Місцева влада підтвердила атаку на одне з підприємств у Воронежі і руйнування вирирбничих об’єктів. Постраждали три людини. При цьому заявляється про нібито збиття "кількох швидкісних повітряних цілей".
Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
https://t.me/upravda - Телеграм-канал;
https://www.facebook.com/upravda - Facebook;
https://www.instagram.com/yuzhka_newspaper/ - Instagram/