понеділок

22 червня

2026 р.

Надіслати новину

22 червня/ 18:40/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

П'ять років змін: у Миколаєві підбили підсумки роботи експертно-громадської ради

Інф.

Screenshot 307

У Миколаєві завершила роботу експертно-громадська рада виконавчого комітету міської ради, яка діяла упродовж 2021–2026 років. Підсумкове засідання відбулося 19 червня та стало своєрідною точкою відліку для нового етапу взаємодії влади й громадськості.

За ці п'ять років члени ради працювали в умовах безпрецедентних викликів — пандемії, а згодом і повномасштабної війни. Попри небезпеку, обмеження воєнного стану та складні умови, вони продовжували брати участь у засіданнях, роботі комісій і робочих груп, надавали експертні висновки та сприяли ухваленню важливих для міста рішень.

Під час зустрічі міський голова Олександр Сєнкевич подякував членам ради за активну громадянську позицію та наголосив, що співпраця між міською владою і ЕГР стала унікальним досвідом не лише для Миколаєва, а й для всієї України.

«Наша взаємодія з ЕГР є інноваційною: нам нема в кого навчатися, ми самі є прикладом взаємодії громадських рад з місцевою владою. Своєю діяльністю ми задаємо новий стандарт», — зазначив мер.

За словами міського голови, дискусії та різні погляди між представниками влади й громадськості є ознакою здорової демократії та допомагають ухвалювати більш виважені рішення.

Голова експертно-громадської ради Артем Ващиленко своєю чергою підкреслив, що ефективність роботи ЕГР значною мірою забезпечувалася відкритістю міської влади до діалогу та готовністю чути громадську думку.

Найактивніших членів ради за їхню працю, громадянську стійкість та внесок у розвиток демократії відзначили Почесними грамотами міського голови.

Втім, історія ЕГР не завершується. Уже 3 липня відбудуться установчі збори, під час яких буде обрано новий склад ради, що продовжить формувати міст між владою та громадою й працювати над розвитком Миколаєва в непрості для країни часи.

реклама

Південна правда