середа

24 червня

2026 р.

Надіслати новину

23 червня/ 16:20/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

У Миколаєві відзначили День митника України та День державної служби

Інф.

23245 n

У вівторок, 23 червня, у Південній митниці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня митника України та Дня державної служби. Цьогоріч подія має особливе значення, адже українська митниця відзначає 35-ту річницю створення митної системи незалежної України.

 

Про це повідомляє Миколаївська ОВА.

У заході взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його перший заступник Георгій Решетілов, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Ігор Щербина, секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько, начальник Південної митниці Сергій Миколенко, начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Сергій Махно, а також працівники митної служби та запрошені гості.

Віталій Кім привітав працівників митниці зі святом та наголосив на важливості щоденної праці та командної роботи.

«Бажаю вам працювати так, щоб кожен день додавав упевненості у власній справі, а результати говорили самі за себе. Нехай у роботі буде достатньо сил і командності, щоб долати виклики. І щоб наприкінці року завжди було відчуття добре виконаної роботи та поваги від тих, для кого ви працюєте. Здоров’я вам і стійкості в усьому, що робите», – зазначив Віталій Кім.

З вітальним словом до колективу звернувся начальник Південної митниці Сергій Миколенко, який подякував працівникам за сумлінну службу, професіоналізм та вагомий внесок у забезпечення економічної безпеки держави.

«Уже п’ятий рік поспіль ми зустрічаємо професійне свято в умовах повномасштабної війни. Попри всі виклики, колектив Південної митниці продовжує сумлінно виконувати свої обов’язки, забезпечуючи роботу митної системи та підтримуючи економічну стійкість держави. Ми вдячні Силам оборони України за можливість жити й працювати на рідній землі, а також усім нашим працівникам за професіоналізм, витримку та відданість справі. Окрема подяка колегам і партнерам, які підтримують нас у цей непростий час. Разом ми долаємо всі виклики та впевнено рухаємося вперед», – сказав він.

Під час урочистостей кращих працівників митної служби відзначили державними, обласними, міськими та відомчими нагородами за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та вагомий внесок у забезпечення економічних інтересів держави. Учасники заходу подякували митникам за щоденну працю та побажали подальших успіхів у службі на благо України.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:

https://t.me/upravda - Телеграм-канал;

https://www.facebook.com/upravda - Facebook;

https://www.instagram.com/yuzhka_newspaper/ - Instagram/

 

реклама

Південна правда