23 червня/ 20:26/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
П'яний водій BMW X6 влетів у місце іншої ДТП у Миколаєві: троє людей у лікарні
Інф.
У Миколаєві правоохоронці повідомили про підозру 43-річному водієві BMW X6, який, за даними слідства, скоїв дорожньо-транспортну пригоду з тяжкими наслідками, перебуваючи у стані сп'яніння.
Більше новин читайте тут: up.mk.ua/uk, www.facebook.com/upravda, t.me/upravda
Аварія сталася ввечері 22 червня, близько 21:45, на проспекті Богоявленському поблизу будинку №55-Б. За попередніми даними, водій кросовера BMW X6 рухався на великій швидкості та врізався у автомобілі Volkswagen Passat і Opel Mokka, які вже стояли на проїзній частині після іншої ДТП з незначними пошкодженнями.
У момент зіткнення поруч із транспортними засобами перебували люди. Внаслідок потужного удару травми різного ступеня тяжкості отримали троє осіб: чоловіки 23 та 31 року, а також 28-річна жінка. Усіх постраждалих госпіталізували.
Як повідомили у поліції, водій BMW мав явні ознаки сп'яніння та відмовився проходити медичне освідування. Чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Згодом суд надав дозвіл на примусове відбирання біологічних зразків у підозрюваного для проведення експертизи, яка має встановити, чи перебував він у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння під час аварії.
23 червня слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту за процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомили чоловікові про підозру за ч. 2 ст. 286-1 Кримінального кодексу України.
Наразі досудове розслідування триває. Найближчим часом суд має обрати підозрюваному запобіжний захід. У разі доведення вини йому загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п'яти до восьми років.