середа

24 червня

2026 р.

Надіслати новину

24 червня/ 00:47/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

Очільник ГУ ДСНС у Миколаївській області Микола Панасенко завершує службу після 34 років роботи

3464534

Очільник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області генерал-майор служби цивільного захисту Микола Панасенко завершує свою службу. Про це стало відомо з його офіційного звернення до особового складу, опублікованого 23 червня 2026 року. Керівник відомства підбиває підсумки свого професійного шляху, який тривав 34 роки.

У своєму зверненні Микола Панасенко подякував усім співробітникам управління — від офіцерів до рядового складу, водіїв, диспетчерів та працівників забезпечення. Він зазначив, що для нього було великою честю служити поруч із людьми, які щодня обирають шлях відповідальності, мужності та самопожертви.

Окрему увагу очільник обласного управління приділив роботі підрозділів у період повномасштабного вторгнення.

«Особливими та надзвичайно важкими стали роки повномасштабної війни. Ворог приніс на нашу землю біль, руйнування та втрати. Але саме в цей час кожен із вас продемонстрував незламність духу, професіоналізм та безмежну відданість Україні», — підкреслив Микола Панасенко.

Він нагадав, що за цей час рятувальники ліквідовували пожежі після ворожих обстрілів, розбирали завали зруйнованих будівель, евакуйовували населення. Піротехнічні підрозділи щоденно очищали території від вибухонебезпечних предметів, водолази виконували складні завдання на воді, а психологи підтримували тих, хто потребував допомоги.

Наприкінці звернення генерал-майор висловив вдячність родинам рятувальників за їхню підтримку та закликав особовий склад берегти честь професії, підтримувати один одного та пам’ятати, що за кожним рішенням стоять життя і долі людей.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал  - Facebook  - Instagram.

реклама

Південна правда