25 червня/ 06:14/ / УКРАЇНА
Ворог атакував АЗК «Укрнафти» на Миколаївщині та ще у трьох областях
Російські окупаційні війська вдарили по кількох автозаправних комплексах Укрнафти в Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях. Також РФ атакувала виробничі активи Нафтогазу в Полтавській області.
Про це повідомив голова правління НАК Нафтогаз України Сергій Корецький на своїй Facebook-сторінці.
Він каже, що під час однієї з атак шахеда було серйозно поранено працівницю АЗК. Її госпіталізували у важкому стані. Внаслідок руйнувань автозаправний комплекс зупинив роботу.
Корецький також повідомив, що вночі та вранці росіяни дронами били по виробничих активах у Полтавській області. За його словами, є суттєві пошкодження об'єктів видобутку та зберігання газу. Робота частини активів була зупинена.
Як зазначив Крпецький, завдяки оперативним діям рятувальників ДСНС та фахівців Групи Нафтогаз на одному з об'єктів вдалося швидко ліквідувати пожежу. Ніхто з персоналу та рятувальників не постраждав.
Триває оцінка масштабів руйнувань.
Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал - Facebook - Instagram.