25 червня/ 10:11/ / УКРАЇНА
Російські удари залишили без світла п'ять областей України
інф.
Зранку в четвер в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктам цивільної енергетичної інфраструктури. Про це повідомило Укренерго 25 червня.
"Внаслідок ворожих ударів на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже виконуються аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні.
Разом з тим споживання електроенергії зросло на 3,7% у порівнянні з ранковими показниками в середу. Енергетики пояснюють це утриманням спекотної погоди на всій території України, що спонукає споживачів до активного використання кондиціонерів.
В Укренерго просять громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Також потрібно споживати електроенергію ощадливо у вечірні години – з 18:00 до 22:00. Не варто вмикати у цей час кілька потужних електроприладів одночасно.
Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
https://t.me/upravda - Телеграм-канал;
https://www.facebook.com/upravda - Facebook;
https://www.instagram.com/yuzhka_newspaper/ - Instagram.