п'ятниця

26 червня

2026 р.

Надіслати новину

25 червня/ 10:11/ / УКРАЇНА

Російські удари залишили без світла п'ять областей України

інф.

665

Зранку в четвер в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктам цивільної енергетичної інфраструктури. Про це повідомило Укренерго 25 червня.

"Внаслідок ворожих ударів на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже виконуються аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні.

Разом з тим споживання електроенергії зросло на 3,7% у порівнянні з ранковими показниками в середу. Енергетики пояснюють це утриманням спекотної погоди на всій території України, що спонукає споживачів до активного використання кондиціонерів.

В Укренерго просять громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Також потрібно споживати електроенергію ощадливо у вечірні години – з 18:00 до 22:00. Не варто вмикати у цей час кілька потужних електроприладів одночасно.

 

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:

https://t.me/upravda - Телеграм-канал;

https://www.facebook.com/upravda - Facebook;

https://www.instagram.com/yuzhka_newspaper/ - Instagram.

реклама

Південна правда 235