25 червня/ 13:33/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
Спіймали на гарячому: на Миколаївщині браконьєр наловив риби на понад 1,1 мільйона гривень
Інф.
На Миколаївщині правоохоронці викрили браконьєра, який завдав рибному господарству збитків на понад 1,1 мільйона гривень. Чоловіка затримали під час рейду на річці Південний Буг поблизу села Сапетня в Ольшанській громаді.
Більше новин читайте тут: up.mk.ua/uk, www.facebook.com/upravda, t.me/upravda
За даними поліції, місцевий житель вийшов на промисел із дерев'яним човном та сіткою. У результаті незаконного вилову він добув 466 особин пузанка. Попередньо завдані державі збитки оцінили у понад 1 мільйон 148 тисяч гривень.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею про незаконне зайняття рибним промислом. Наразі триває розслідування.
Під час масштабних перевірок правоохоронці виявили й інші порушення. Ще двоє рибалок отримали адміністративні протоколи за недотримання правил рибальства. Незаконні знаряддя лову та виловлену рибу вилучили. Сума збитків у цих випадках перевищила 25 тисяч гривень.
Крім того, з водойм дістали дев'ять браконьєрських сіток. Із смертельних пасток вдалося врятувати десятки рибин, які повернулися до природного середовища. Завдяки цьому вдалося запобігти додатковим збиткам на понад 47 тисяч гривень.
Поліція вкотре нагадує: нерестова заборона на більшості водойм Миколаївської області триватиме до 30 червня. Правоохоронці закликають громадян дотримуватися природоохоронного законодавства та берегти водні біоресурси.