26 червня/ 00:50/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
У Миколаєві мешканці будинку без ордера спиляли дерева у дворі (відео)
У Миколаєві за адресою вулиця Театральна, 4а зафіксували факт самовільного знесення зелених насаджень. Про це у роз'ясненні від 25 червня 2026 року поінформували у пресслужбі комунального підприємства «Миколаївські парки».
На підприємстві наголосили, що його працівники до цих дій не причетні, оскільки по суботах роботи не здійснюються. Сама подія відбулася у суботу, 20 червня 2026 року. У КП «Миколаївські парки» зазначили, що на наявних відеоматеріалах видно: рішення про знесення дерев було прийняте самими мешканцями.
На місце події виїжджали представники міської ради, які зафіксували факт правопорушення. Окрім цього, Державна екологічна інспекція складе відповідний протокол щодо осіб, винних у порушенні природоохоронного законодавства. У комунальному підприємстві закликали містян пам’ятати, що будь-яке видалення зелених насаджень має здійснюватися виключно у законний спосіб та за наявності відповідних дозвільних документів.
Офіційний коментар підприємства став відповіддю на публічну заяву у Контакт-центрі Миколаївської міської ради. Там місцевий мешканець Олександр Олександров поцікавився правомірністю проведення робіт, які спочатку назвали «санітарною обрізкою», та запитав у Адміністрації району й представників КП «Миколаївські парки», чи видавався ордер на знесення цих дерев.
Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал - Facebook - Instagram.