субота

27 червня

2026 р.

Надіслати новину

26 червня/ 02:18/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

У Миколаївському зоопарку оселилося маленьке верблюжа Лейла

729784850 27381876401461250 7575432235062720806 n

Колекція Миколаївського зоопарку поповнилася маленькою самицею двогорбого верблюда на ім'я Лейла. Тварина народилася в Одесі в межах міжзоопарківської угоди про співпрацю. Про це у публікації від 25 червня 2026 року на своїй сторінці у Facebook повідомив директор установи Володимир Топчій.

Історія появи нової мешканки розпочалася у Миколаєві, де 23 червня 2020 року в родині місцевих двогорбих верблюдів народився самець, якого назвали Заурбек. Тварина три роки росла у Миколаївському зоопарку. Згодом, на прохання одеського «БІО-Парку», 10 жовтня 2023 року самця відправили до Одеси за договором про розведення тварин.

В Одесі від миколаївського верблюда та місцевої самиці 1 червня 2025 року народилося дитинча-самиця. 25 червня 2026 року молоду верблюдицю доставили до Миколаївського зоопарку, де вона й отримала кличку Лейла.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал  - Facebook  - Instagram.

реклама

Південна правда 235