26 червня/ 16:10/ / УКРАЇНА
У Криму оголосили надзвичайний стан
Інф.
У тимчасово окупованих Криму і Севатополі огоошено режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру".
Про це повідомив так званий гауляйтер Криму Сергій Аксьонов у п'ятницю, 26 червня.
"Спільно з "губернатором" міста Севастополя Михайлом Володимировичем Развожаєвим ухвалено рішення про підписання указів про введення в республіці Крим та місті Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру", – написав він у соцмережах.
За словами Аксьонова, режим НС починає діяти з 13:00 у п'ятницю. Він пояснив це потребою "максимально оперативно вирішувати питання стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення людей".
Гауляйтер закликав мешканців Криму зберігати спокій і запевнив, що вони "прорвуться", але не уточнив, куди саме.
Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
https://t.me/upravda - Телеграм-канал;
https://www.facebook.com/upravda - Facebook;
https://www.instagram.com/yuzhka_newspaper/ - Instagram/