субота

27 червня

2026 р.

Надіслати новину

26 червня/ 17:00/ / УКРАЇНА

Україна повернула з полону 160 військових

Інф.

91447

Україна і росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року.

Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня.

Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Нацгвардії, Державної спеціальної служби транспорту та ДПСУ.

Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.

Серед звільнених сьогодні 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.

Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

"Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні", – йдеться у повідомленні.

У КШППВ висловили вдячність США та ОАЕ за важливе посередництво та сприяння в організації обміну. Також виловлено подяку усім дотичним державним структурам та організаціям.

Також зазначається, що загалом за період своєї діяльності Коордштаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:

https://t.me/upravda - Телеграм-канал;

https://www.facebook.com/upravda - Facebook;

https://www.instagram.com/yuzhka_newspaper/ - Instagram/

реклама

Південна правда 235