27 червня/ 11:34/ / СВІТ
Джей Ді Венс прокоментував американські удари по військових об'єктах в Ірані
Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що "на насильство буде відповідь насильством" після ударів США по іранських об’єктах зберігання ракет і дронів.
Про це він написав в Х, передає "Європейська правда".
Американські військові завдали удару по Ірану у відповідь на удар іранського безпілотника по вантажному судні в Ормузькій протоці, при цьому кожна зі сторін звинувачує іншу в порушенні умов перемир’я, про яке домовилися минулого тижня.
"Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми дотрималися її. Якщо у них є розбіжності щодо того, як виконується ця угода, вони можуть просто зателефонувати. Але на насильство буде відповідь насильством", – написав Венс.
Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал - Facebook - Instagram.