28 червня/ 11:06/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
Юні футболісти СДЮСШОР «Миколаїв» U-12 - у півфіналі «Кубку регіонів»
Інф.
Юні футболісти СДЮСШОР «Миколаїв» 2014 року народження вийшли до півфіналу «Кубку регіонів».
Команда під керівництвом тренерів Сергія Поповича та Олексія Тищенка продовжує успішний виступ у престижному всеукраїнському турнірі, де змагаються найкращі дитячі команди країни.
У чвертьфіналі турніру миколаївці здобули переконливу перемогу над криворізьким «Кривбасом-84» - 3:1. Дубль у цьому матчі оформив Іван Ніколаєв, ще один гол забив Матвій Борух.
Далі, у півфіналі, СДЮСШОР «Миколаїв» зустрінеться з одним із головних фаворитів турніру - київським «Динамо».
«Кубок регіонів», започаткований Українською асоціацією футболу, проходить лише вдруге, але вже став одним із найважливіших турнірів дитячо-юнацького футболу України. У змаганнях беруть участь переможці регіональних чемпіонатів з усіх областей країни, які після зонального етапу визначають найсильніших у фінальній частині турніру.
Вітаємо нашу команду з чудовим результатом та бажаємо подальших перемог!
Більше новин читайте тут: up.mk.ua/uk, www.facebook.com/upravda, t.me/upravda