28 червня/ 12:28/ / СВІТ
"Далекобійні санкції" уразили два НПЗ у росії (ВІДЕО)
Інф.
У ніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський написав у Фейсбук у неділю, 28 червня.
Більше новин читайте тут: up.mk.ua/uk, www.facebook.com/upravda, t.me/upravda
"День Конституції України наші воїни почали дуже влучно. Цієї ночі наші далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів у Росії. Уражено НПЗ Слов’янський у Краснодарському регіоні – це близько 300 кілометрів від лінії фронту. Також ми досягли НПЗ у Ярославському регіоні, що приблизно за 700 кілометрів від нашого кордону", – написав глава держави.
Зеленський запевнив, що будуть тривати операції, "які послаблюють можливості Росії вести цю війну".
"Кожна наша далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, і ще один крок до миру. Будемо і надалі відповідати на російський терор. Дякую воїнам за ці результати! Вдячний усім, хто нам допомагає. Кожен, хто захищає Україну, утверджує і силу Конституції", – резюмував президент.