неділя

28 червня

2026 р.

Надіслати новину

28 червня/ 14:02/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

На Первомайщині відкрили нову поліцейську станцію: майже 11 тисяч жителів отримали свого офіцера громади

Інф.

Screenshot 242

У Кривоозерській громаді Первомайського району запрацювала нова поліцейська станція. Вона стала вже третьою сучасною станцією на території громади та покликана зробити правоохоронні послуги ще доступнішими для місцевих жителів.

Більше новин читайте тут: up.mk.ua/uk, www.facebook.com/upravda, t.me/upravda

Відтепер за безпеку мешканців села та селища Криве Озеро, де проживає майже 11 тисяч людей, відповідатиме поліцейський офіцер громади Денис Степаненко. Він оперативно реагуватиме на звернення громадян, забезпечуватиме правопорядок і тісно співпрацюватиме з мешканцями.

У відкритті станції взяли участь представники поліції Миколаївщини, керівництво Первомайського районного відділу поліції, місцева влада та жителі громади.

За словами начальника управління превентивної діяльності поліції Миколаївщини Дмитра Голобіра, відкриття нової станції є ще одним кроком до того, щоб поліцейські були ближчими до людей, а допомогу можна було отримати швидше та ефективніше.

Поліцейська станція розташована у селі Криве Озеро на вулиці Січових Стрільців, 249.

реклама

Південна правда 235