28 червня/ 14:24/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
«Не забувайте про зниклих безвісти і полонених», - в Миколаєві відбулась акція на підтримку українських воїнів
Інф.
В центрі Миколаєва 28 червня відбулась постійна акція, щоб звернути увагу містян на полонених та зниклих безвісти воїнів.
Про це повідомляє ПН.
Більше новин читайте тут: up.mk.ua/uk, www.facebook.com/upravda, t.me/upravda
Рідні та близькі українських воїнів прийшли, щоб нагадати про конкретних захисників, які зникли або потрапили в полон під час боїв. Завдяки цим воїнам в Миколаєві та інших містах України можливе відносно спокійне життя.
“Вільні повинні боротись за полонених”, “Чекаємо, шукаємо, пам'ятаємо”, “Наші морпіхи мають бути вдома”, “Не забувайте про зниклих безвісти і полонених” – з такими гаслами звернулись миколаївці до своїх співгромадян.
Зауважимо, що постійне нагадування про полонених як на українському, так і на міжнародному рівні допомагає повернути їх додому – про проблему не забувають.


