28 червня/ 19:30/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.
У Миколаївському міському палаці культури і мистецтв відкрилася виставка «Мистецтво єднає»
У Миколаївському міському палаці культури і мистецтв розпочала роботу виставка «Мистецтво єднає», де зібрали роботи художників і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва регіону. Про це у повідомленні від 27 червня зазначили в Управлінні з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради у Facebook.
Організатором культурного заходу, що відкрився 26 червня, є Рада національних товариств Миколаївської області під керівництвом голови правління Лоліти Каймаразової. Підтримку в організації надали Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА, Управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР, а також Мішково-Погорілівська громада.
На відкритті експозиції виступили очільниця управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА Олена Буберенко та її заступник Андрій Шостак, які привітали відвідувачів із початком роботи виставки та з нагоди 30-річчя Конституції України. До вітальних слів долучилися начальник міського управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров і представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Василь Донець.
В експозиції, яка триватиме до 11 липня, представлені твори різних жанрів і тематик. Свої роботи на виставці презентували як представники національних меншин, так і відомі професійні та самодіяльні митці Миколаївщини, які тривалий час співпрацюють із Радою національних товариств.
Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал - Facebook - Instagram.