неділя

28 червня

2026 р.

Надіслати новину

28 червня/ 19:00/ / МИКОЛАЇВ І ОБЛ.

Жителі Намиву скаржаться на витік каналізації на вулиці Лазурній

731147185 4599444387042768 6972439940537048271 n

У Миколаєві на вулиці Лазурній, 16 біля другого під’їзду протягом кількох тижнів триває витік каналізаційних стоків. Через аварійну ситуацію стічні води заливають прилеглі двори та потрапляють у річку. Про це у зверненні від 27 червня 2026 року на офіційній сторінці групи «Contact Center при Миколаївській міській раді» у Facebook повідомила місцева жителька Ксенія Чехова.

За словами авторки публікації, у мікрорайоні через постійний витік нечистот поширився сильний сморід та панує антисанітарія. Стічні води течуть безпосередньо під вікнами житлових будинків, продовольчого магазину, закладу харчування та зупинки тролейбуса. Заявниця зазначає, що через спекотну погоду та специфічний запах люди позбавлені можливості навіть відкрити вікна у своїх помешканнях.

У своєму зверненні жителька міста стверджує, що міське комунальне підприємство «Миколаївводоканал» наразі не вживає жодних заходів для ліквідації цієї аварії на мережах водовідведення.

Більше новин читайте на наших інтернет-ресурсах:
Телеграм-канал  - Facebook  - Instagram.

реклама

Південна правда 235